play-cards (6)-600x600
play-cards-600x600
play-cards (2)-600x600
play-cards (3)-600x600
play-cards (5)-600x600
play-cards (6)-600x6005

Гральні карти Crazy War

Код товару: 110100

Унікальні карти "Crazy War" із зображення відомих світових політиків, військових та публічних особистостей в карикатурному жанрі.
Популярні особи, які певним чином впливають на російсько-українську війну 2022 року, зіграють разом з вами в гру.


4 сили світу - Україна, Європа, США та росія - 4 масті.
13 живих персонажей кожної масті - 52 особи та 2 джокера.
54 карти в колоді.


Робота українського художника Юрія Гринюка.
Оксамитове захисне покриття карт Soft Touch
Колода захищена ламінованою коробкою.
Розробено та виготовлено в Україні.
2022 рік.

500
350
Кіль-сть

Оригінальні карти для покеру в усі часи вважалися стильним подарунком для обраних, а колода карт із зображеннями видатних діячів російсько-української війни стане дійсно крутим презентом.

Особливістю цієї колоди стало не лише те, що замість традиційних образів нанесено зображення популярних політичних діячів, а й те, що колода відмальована вручну відомим українським художником Юрієм Гринюком. Таким чином, ви презентуєте не лише ігровий набір, а й своєрідний креативний витвір мистецтва.

Особливості подарункової ігрової колоди для покеру

Для справжніх шанувальників азартних ігор принадність такого подарунка розкриється і в Soft Touch покритті - воно забезпечить приємні тактильні відчуття під час тасування та роздачі, додасть картам довговічності та міцності, а також збереже оригінальний вид виробу навіть при щоденному використанні.

Якщо ж одержувач цього презенту не відносить себе до азартних людей, він знайде собі розвагу в багатьох пасьянсах, які дозволять, з одного боку, повноцінно використовувати ваш подарунок, а з іншого - не втягуватися в азартні ігри.

Зверніть увагу на наповнення унікальної колоди – у комплект входить 54 карти, з якими можна грати у всі популярні ігри: покер, деберц, бридж і навіть дурня.

Справжнім патріотам припаде до душі і той факт, що колода виготовлена в Україні. Подаючи такий презент близьким вам людям, ви робите внесок у розвиток економіки та підтримуєте український бізнес.

Як замовити оригінальний подарунок 

Купити гральні карти з політичними діячами воєнного часу буде цікаво ще й тому, що ви отримуйте частинку історії, виготовлену мінімальним тиражем. Такий подарунок справді по праву вважатиметься корисним, приємним та оригінальним.

Замовити українські гральні карти ви можете як собі на згадку про найважливіші події в сучасній історії країни, так і як презент для своїх друзів, родичів чи колег.

Звертайтеся за консультацією до наших співробітників, щоб вибрати зручні для вас умови доставки та оплати товару.